
Autore: Anete Aizbalte
Pastāvīgie bloga lasītāji noteikti pamanījuši, ka periodiski tiek atdzīvināta bloga sadaļa “Romāns turpinājumos”, kurā līdz šim publicēti jau trīs romāni – futūristiskais fantāzijas darbs “Lielās sacensības”, romāns pieaugušajiem “Bez jūtām”, kā arī jauniešu romāns “Krustnagliņas”. Februāra vidū šim sarakstam tiks pievienots jau ceturtais romāns turpinājumos – jauniešu romāns “Visi monstri ir cilvēki”.
Romāna galvenie varoņi ir divi jaunieši, kas mēģinājuši labprātīgi šķirties no dzīves, bet tikuši izglābti. Jauniešu atlabšana un dzīves gaišās puses meklēšana nebūt nav tie vieglākie uzdevumi, turklāt viņiem jāmēģina izlīgt ar pagātni, kā arī jāapmeklē skola un darbs.
Šo literāro darbu sāku rakstīt tieši gadu pēc kāda traģiska notikuma, kurš mani un daudzus man tuvus cilvēkus pamatīgi izsita no sliedēm, radot ļoti daudzus jautājumus un neskaitāmas domas, kas nepameta nakts stundās. Strādājot pie “Visi monstri ir cilvēki”, centos rast atbildes vismaz uz dažiem jautājumiem, bet vienlaicīgi rakstīšana man bija arī kā sava veida terapija. Lai arī šis romāns man ir emocionāli tuvs, to noteikti nevajadzētu uztvert kā autobiogrāfisku, kā arī nevajadzētu meklēt literāro varoņu līdzību ar reālām personām, jo visi šī stāsta varoņi dzīvo tikai un vienīgi manā galvā un rakstītajos tekstos.
Pateicoties māksliniecei Anetei Aizbaltei, jaunais romāns turpinājumos ticis pie ļoti skaistas titul-bildes. Citus Anetes darbus iespējams apskatīt viņas blogā.
Jau pavisam drīz lasītāji varēs pirmoreiz iepazīties ar romāna varoņiem, tāpēc ceru, ka jums patiks tas, ko esmu radījis! Uz tikšanos!
“Visi monstri ir cilvēki” – SĀKUMS
“Visi monstri ir cilvēki” – 1. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – 2. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – 3. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – 4. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – 5. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – 6. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – 7. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – 8. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – 9. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – 10. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – 11. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – 12. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – 13. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – 14. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – 15. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – 16. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – 17. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – 18. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – 19. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – 20. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – 21. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – 22. turpinājums
“Visi monstri ir cilvēki” – NOSLĒGUMS
Šķiet,esmu lasījusi tikai pirmo… 😦
LikePublicējis 1 person
Arī labi. 🙂
LikeLike