4 comments

 1. Jāatzīstas, ka, sākot lasīt, gaidīju stāstu par vafeļu pannā ceptajām pazolēm, bet izrādījās, ka šis ir tas otrs vīrs. Nu nez- iesākt biznesu bez naudas, bez telpām un īstenībā arī bez firmas- brīnumainā kārtā, bet toreiz tas bijis iespējams, hm? Nez vai tagad varētu aizbraukt tā uz dullo kaut-kur-pie-kaut-kā un izprasīt tiesības izplatīt viņu produkciju citā pasaules malā. Bet- kā nu tur bija tas teiciens- ir daži, kas nav dzirdējuši, ka kaut kas nav iespējams, un ņem un to izdara.

  Publicējis 1 person

  1. Teiciens lielisks. Jā, es arī lasot domāju, vai maz kas tāds mūsdienās būtu iespējams, bet tajos laikos vairākas lielas kompānijas dzima garāžās, turklāt daudzās nozarēs tirgus nebija attīstījies.
   Starp citu, 2015. gadā Bauermans par savām vafeļzolēm tika iekļauts The National Inventors Hall of Fame.

   Patīk

 2. Sveiki visi, mani ir izkrāpuši tik daudzi uzņēmumi, kuri ir apgalvojuši, ka ir reāli aizdevēji, bet visi mani centieni ir bijuši veltīgi, es esmu zaudējis vairāk nekā 3500 eiro viltus aizdevējiem, kuriem apgalvo, ka viņi nav tādi, kādi viņi ir. Kamēr mans draugs nav iepazīstinājis mani ar pareizo aizdevēju, ar kuru sazinājos, un veiksmīgi ieguvu aizdevumu no viņiem tikai 48 stundu laikā, es ieteiktu ikvienam, kurš meklē aizdevumu, nebaidoties, sazināties ar viņiem pa e-pastu: lapofunding960@gmail.com
  WhatsApp +447883183014

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.